E-poe sooduskoodid, Voo müügitulemused

Henn Runnel

Tegevjuht

Voo poemoodul on võrreldes suurte poistega nagu Shopify ja WooCommerce küll vähemate võimalustega, ent sellevõrra on lihtsam ja soodsam selle peal oma esimene pood käima panna või olemasolevalt kodulehelt müüki alustada.

Loe siit, kuidas erineb Voo veebipood teistest levinud platvormidest.

Ehkki mitmete poehuviliste jaoks jäi võimalustest veel puudu, kogunes esimese aastaga tervelt sadakond poodi, milles tehtud müügitehingute maht oli üheskoos enam kui 200 000€. Märgatav oli käivete kasv just aasta lõpus.

Kogu aasta jooksul lisasime võimalusi juurde just vastavalt varaste kasutajate tagasisidele, et teenus sobiks järjest rohkematele poepidajatele. Sedasi lisasime näiteks tootevariatsioonid, tootenimede tõlkimise mitmesse keelde, laoseisu määramise, tellimuste info allalaadimise võimalused ning hulgaliselt pisiparandusi. Ning aasta lõpus lükkasime gaasi põhja, et välja tuua…

...kauaoodatud sooduskoodid

Kavalad allahindlused on e-kaubanduses laialtlevinud viis teha oma klientidele ahvatlevaid pakkumisi ning seeläbi kasvatada veebipoe läbimüüki. Nüüd on selline võimalus olemas ka Voos. Saad planeerida mitmesuguseid allahindlusi kasutades selleks sooduskoode, mida võid levitada näiteks sotsiaalmeedias või uudiskirjades. Sinu kliendid saavad allahindluse lunastada veebipoe ostukorvis. Loe sooduskoodide võimaluste kohta lähemalt siit.

Soodustused Voo veebipoeplatvormil
Soodustuste lisamine on lihtne. Loo soodustusi üksikutele toodetele, kogu ostukorvile või tarnimisele. Anna hinnas alla teatud protsent või kindel summa.

Voo müügitulemused

Lisaks veebipoe võimaluste avardamisele oli põnev ja edukas aasta kogu Voo teenuse jaoks. Käesolevasse aastasse jäi üheksa kõrgeima müügitulemusega kuud ettevõtte ajaloos. Teenusega liitus ca 1000 uut maksvat klienti ning otsemüük kasvas eelmise aastaga võrreldes 20%. Kogukäive ulatub 460 000€-ni, millest moodustab otse- ja edasimüük umbes 70%.

Paljud kliendid kasutasid oma kodulehtede jaoks meie kauneid mobiilisõbralikke kujundusmalle. Teiste jaoks valmistasid veebilehti unikaalsete rätsepalahendustena meie head partneragentuurid, kes on teostanud näiteks järgmised vinged projektid:

Voo arenduspartnerid
Soovid veebilehte või -poodi, ent standardkujundusest ei piisa? Võta ühendust mõne meie partneragentuuriga, kes sind lahkesti abistavad.

Kliendiga vestlemise aasta

Lõppevat aastat võib Voos nimetada ka kliendiga vestlemise aastaks. Mitte kunagi varem ei ole nii suur osa tiimist nii mitmes kanalis olnud klientidega pidevas otseühenduses. Milles see seisneb?

  • Kasutajatoe tööd teeb kogu meeskond
    Kogu meeskond pakub kasutajatuge. Lisaks sellele, et kasutajatoe osakonnaga liitusid sel aastal Kersti, Merle ja Kalle, lahendavad klientide pileteid nädala kaupa ja kordamööda ka kõik arendajad ja siinkirjutaja, et vahetukalt tajuda klientide murekohti.


  • Live chat — alates suvest on kasutajatoega võimalik vestelda otse oma saidilt vestlusakna vahendusel.

  • Sissejuhatused uutele kasutajatele — kõikidele teenuse vastu huvi tundvatele klientidele hakkasime proaktiivselt abikätt pakkuma, et selgitada välja kliendi vajaduste ja toote võimaluste omavaheline klapp ning vajadusel inimkeelne sissejuhatus teha. 


Voo sügispäevad 2017
Kaader Voo sügispäevadelt Otepääl. Meie tiimiga liitusid sel aastal Kersti, Merle, Kalle, Tambet ja Alvar

Plaanid aastaks 2018

Tuleval aastal jätkame poemooduli võimaluste avardamisega, täiendame Voo disainivõimalusi, toome välja ühelehelised kujundusmallid ning plaanis on veel palju muud põnevat, millest kuuled juba peatselt.

Hoia silm peal ka meie blogil — avaldame iga kuu uue loo mõne oma põneva kliendi kohta. Praeguseks on ilmunud lood, kus uurime ehtekunstnik Tanel Veenrelt ja nahadisainer Stella Soomlaisilt nende loomingu ja tegemiste kohta ning ka seda, mis neile Voo teenuse juures meeldib ning mis mitte.